Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS

W dniu 9 września 2020 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta” PLUS. W dwóch kategoriach: Młodzik i Adept testy rozwiązywało 26 uczniów. Rywalizacja dostarczyła uczestnikom nie tylko rozrywki umysłowej ale i satysfakcji z osiągnięć.

Uczeń klasy VI b  Adam Bożek zajął II miejsce – został laureatem na szczeblu krajowym. Adam otrzymał grawerowany dyplom oraz nagrodę książkową. Wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymali również: Jakub Raczyński (kl. VI b),  Maciej Zasuń (kl. VI a) oraz Tomasz Kocela (kl. VII s).

W uznaniu za wyróżniające wyniki uhonorowana dyplomem została również nasza szkoła, która była jedną z trzech szkół podstawowych w Polsce wyróżnionych przez Jury Konkursu.

Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział oraz życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.