ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W LELOWIE dołączył do akcji DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA

Jako świadomi mieszkańcy naszej planety chcemy odzyskiwać wartościowe surowce wtórne poprzez właściwą ich segregację.

• Klasa III b w dniu 21.05.2018 r. uczestniczyła  w  grze terenowej promującej segregację odpadów. Piękna pogoda oraz wspaniała inicjatywa zachęcały do działania. W grze uczestniczyło 17. dzieci. Dzieciaki z radością podjęły pomysł gry terenowej. Gra polegała na wykonaniu zadań w ramach 3 stacji. Stacje zorganizowane zostały na placu zabaw i boisku szkolnym. Szybko i sprawnie  wykonane zostały wszystkie zadania. Dzieci za prawidłowo wykonane zadania otrzymywały od prowadzącej grę elementy układanki. Na koniec ułożyły z elementów hasło podsumowujące grę o treści  -  „DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA”

• 29 maja 2018 r. klasa IV a przygotowała i przeprowadziła grę terenową - z podanych propozycji. Z relacji wychowawczyni - dzieci przeżyły fajną przygodę, wiele informacji zapadło w ich pamięci, a skróty PET i PSZOK spowodowały prawdziwą burzę mózgów.