REKRUTACJA 2020

Szanowni Państwo

Przypominany, że harmonogram rekrutacji do przedszkola i do klasy I szkoły podstawowej nie ulega zmianie.

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19 wnioski mogą być pobierane elektronicznie ze strony internetowej szkoły http://zsplelow.szkolnastrona.pl/ lub ze skrzynki z wydrukowanymi wnioskami.

Wypełnione wnioski można przesyłać na skrzynkę mailową szkoły w formie skanów, fotografii  dokumentów bądź wrzucić do skrzynki na dokumentację związaną z postępowaniem rekrutacyjnym.

Skrzynki mieszczą  się w wiatrołapie szkoły.

Takie rozwiązanie pozwoli z jednej strony  na uniknięcie przez rodziców dziecka wychodzenia z domu w celu dostarczenia dokumentów, zaś z drugiej strony nie będzie wymagało kontaktu z pracownikami szkoły.

Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie  i  mailowo:

adres email: splelow@poczta.onet.pl   tel. 34 355 0081,  34 355 8290

Ewa Galas